Aká je pohľadová šírka rámu plastových okien
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aká je pohľadová šírka rámu plastových okien

Čo je to okenný rám, ste sa už dozvedeli. Aká je ale jeho veľkosť a prečo tomu tak je? Pohľadová šírka rámu plastového okna je u dnešných moderných okien väčšia ako u starších typov drevených okien. A to kvôli neustálemu sprísňovaniu požiadaviek na tepelnú izoláciu a tesnenie okien. A tak dnes okná s modernou konštrukciou majú pohľadovú šírku okenného rámu okolo 100 až 120 mm.

Pokiaľ ale túžite po menšej šírke rámu plastového okna, je nutné vyriešiť to iným návrhom stavebného detailu. Napríklad zapustením okenného rámu do drážky v stene alebo obstaraním repliky pôvodných špaletových okien.
  90
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  207
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  79
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu