Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Aká je pohľadová šírka rámu plastových okien
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aká je pohľadová šírka rámu plastových okien

Čo je to okenný rám, ste sa už dozvedeli. Aká je ale jeho veľkosť a prečo tomu tak je? Pohľadová šírka rámu plastového okna je u dnešných moderných okien väčšia ako u starších typov drevených okien. A to kvôli neustálemu sprísňovaniu požiadaviek na tepelnú izoláciu a tesnenie okien. A tak dnes okná s modernou konštrukciou majú pohľadovú šírku okenného rámu okolo 100 až 120 mm.

Pokiaľ ale túžite po menšej šírke rámu plastového okna, je nutné vyriešiť to iným návrhom stavebného detailu. Napríklad zapustením okenného rámu do drážky v stene alebo obstaraním repliky pôvodných špaletových okien.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu