Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Rovná sa rozmer okna rozmeru stavebného otvoru?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Rovná sa rozmer okna rozmeru stavebného otvoru?

Medzi rozmerom samotného okna, ktoré kupujete a rozmerom stavebného otvoru, do ktorého ho následne vkladáte je rozdiel. Síce sa jedná o radovo niekoľko centimetrov, bez nich by vám ale okno v otvore tak dobre nesedelo. Alebo skôr vôbec. Jednoducho povedané, stavebný otvor musí byť vždy o trochu väčší ako samotné okno. Šírka a výška stavebného otvoru by mala byť vždy o 15 až 30 mm väčšia ako je výrobná šírka a výška okna. Stavebný otvor musí byť navyše ešte o ďalších 30 mm vyšší ako je výška okna. To kvôli miestu na podkladový profil.

Podrobnejší návod ako správne zamerať okno vám ponúkame v našom videu.

  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu