Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
K čomu slúži rohové okná?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži rohové okná?

Rohové okno umožňuje krásny výhľad z jedného miesta na dve strany domu či bytu, a na druhej strane zabezpečí väčšie presvetlenie miestnosti. Slnečné lúče tiež môžu dovnútra svietiť po dlhšiu dobu počas dňa, aj keď sa slnko schová za roh. Umiestnením plastového rohového okna na správnu svetovú stranu získate celodenne preslnenú izbu.

Vlastnosti plastových rohových okien

 • Špičková kvalita za priaznivé ceny,
 • rýchle dodanie,
 • široký sortiment,
 • vysoká zvuková a tepelná izolácia,
 • kvalitné kovanie,
 • dokonalé tesnenie.

Zostavte si vlastné rohové okno

Vyberte si niektoré z jednokrídlových, dvojkrídlových alebo trojkrídlových okien a spojte ich do zostavy pomocou rohových spojovacích profilov. S nimi je možné na okná napojiť tiež balkónové dvere. Podobným spôsobom môžete vytvoriť tiež panoramatické okná.

Tepelný prestup celým oknom je Uw=1.2W/m2K a zvukový útlm celého okna Rw=31–33 dB. Ak ste si nevybrali z ponuky skladových okien, vytvorte si vlastné okno v konfigurátore, vyrobíme vám ich na mieru.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu