Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Čo je plastové okno fixné?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Čo je plastové okno fixné?

Fixné okno sa nedá otvoriť ani nijak sklopiť. To je hlavný, na prvý pohľad zrejmý, rozdiel. A ten má vplyv ako na obstarávaciu cenu, tak aj na ďalšie fungovanie okna. Možnou nevýhodou toho, že nejde otvárať, je to, že vďaka nemu nemôžete miestnosť vetrať. Preto ho umiestnite do miest, kde môžete vetrať inak. Napríklad do blízkosti iných okien. Vhodné je tiež umiestnenie do príliš malých otvorov, ktorými chcete len priviesť svetlo.
 
Na druhú stranu je jeho veľkou výhodou cena. Sklo je zasadené do rámu, chýba mu okenné krídlo a kovanie. Zaplatíte zaň tak omnoho menej peňazí než za klasické okno, ktoré sa dá otvoriť.
 
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu