Čo je plastové okno fixné?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Čo je plastové okno fixné?

Fixné okno sa nedá otvoriť ani nijak sklopiť. To je hlavný, na prvý pohľad zrejmý, rozdiel. A ten má vplyv ako na obstarávaciu cenu, tak aj na ďalšie fungovanie okna. Možnou nevýhodou toho, že nejde otvárať, je to, že vďaka nemu nemôžete miestnosť vetrať. Preto ho umiestnite do miest, kde môžete vetrať inak. Napríklad do blízkosti iných okien. Vhodné je tiež umiestnenie do príliš malých otvorov, ktorými chcete len priviesť svetlo.
 
Na druhú stranu je jeho veľkou výhodou cena. Sklo je zasadené do rámu, chýba mu okenné krídlo a kovanie. Zaplatíte zaň tak omnoho menej peňazí než za klasické okno, ktoré sa dá otvoriť.
 
  124
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  267
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  101
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu