Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Testovanie hlavných a vedľajších vchodových dverí v nezávislej skúšobni

Nedávno sme v Skúšobni stavebno stolárskych výrobkov, ktorá funguje pod Mendelovou univerzitou v Brne, testovali kvalitu našich plastových okien a balkónových dverí. Teraz prinášame tiež aktuálne výsledky z testovania hlavných a vedľajších vchodových dverí PREMIUM.

Skladom máme vedľajšie vchodové dvere s dvojsklom Ug=1.1 W/m²K, panelom 25 mm, alebo kombinácia skla a panelu. Štandardne je pri týchto dverách studený medzisklenný rámik Metal Union a tieto dvere dosahujú celkového prestupu Ud=1,3 W/m²K.
Ak potrebujete lepšie tepelnoizolačné vlastnosti, využite prosím náš online konfigurátor, v ktorom si môžete zvoliť trojsklo, alebo kombináciu trojskla a silnejšie PVC výplne 42 mm a lepší teplý rámik Chromatek Ultra F (TERAZ MÁME AKCIU: Do 30. 6. dávame teplý rámik za cenu studeného).
Ako môžete vidieť na priloženom osvedčení, najlepších hodnôt – Ud=0,91 W/m²K – dosahujú celopresklené dvere s izolačným trojsklom a teplým rámikom.

Hlavné vchodové dvere nemáme skladom, vždy je nutné si ich objednať cez konfigurátor. Opäť si môžete zvoliť niekoľko variantov (celopresklené s dvojsklom/trojsklom, plné s PVC výplňou alebo kombinácia skla a panelu) a tiež typ medzisklenného rámiku (studený Metal Union, teplý Chromatek Ultra F). Podľa toho sa potom odvíja hodnota celkového tepelného prestupu cez dvere. Pre nízkoenergetické domy sme schopní dodať hlavné vchodové dvere s izolačným trojsklom Ug=0.6 W/m²K, alebo v kombinácii trojskla s PUR výplňou a teplým medzisklenným rámikom Chromatek Ultra F, kedy hodnota celkového tepelného prestupu je Ud=1.0 W/m²K.

 
Testovanie hlavných a vedľajších vchodových dverí v nezávislej skúšobni
Testovanie hlavných a vedľajších vchodových dverí v nezávislej skúšobni

Späť na výpis noviniek
124
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
267
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
101
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu