Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

VÝHODNÁ AKCIA: Teplý rámik za cenu studeného

Na začiatku jari prichádzame s priaznivou správou. Všetci tí, ktorí u nás objednajú okná a dvere na mieru cez online konfigurátor, získajú automaticky teplý plastový dištančný rámik za cenu studeného oceľového. Teplý rámik, ktorý inak býva za príplatok, výrazne zabraňuje roseniu skiel. Akcia platí od 22. 3. do 30. 6. 2021.

Vďaka tomu, že teplý dištančný rámik zabraňuje kondenzácii vody v skle, predchádza teda vzniku plesniam a znižujú sa tiež náklady na vytápanie. Pridanie teplého medziskelného rámiku je v konfigurátore automatické, nemusíte nič meniť.

 Teplý rámik za cenu studeného

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu