Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Kam nakúpiť okná s trojsklom?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Kam nakúpiť okná s trojsklom?

Ak plánujete stavať nízkoenergetický alebo pasívny dom, je štandardom zabudovanie okien s trojsklom. Tie oproti tým s dvojsklom poskytnú väčšiu tepelnú i zvukovú izoláciu, uvádza sa že priemerne o 30 %.

Trojsklá rovnako obmedzujú priechod tepla dovnútra, čo je prínosné v lete, ale zase nevýhoda v zime. Mínusom okien s izolačným trojsklom je rovnako väčšia hmotnosť, čo so sebou nesie väčšiu záťaž na okenné kovanie a bude potrebné častejšie nastavovanie.

Pri uvažovaní či dvojsklo alebo trojsklo určite bude hrať vplyv i cena, za sklo navyše si priplatíte okolo 350 Kč/m². Samozrejme je možné dom osadiť plastovými oknami s rôznym počtom skiel, logicky na severnú stranu trojsklo, zvyšok potom dvojsklom.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu