Kam nakúpiť okná s trojsklom?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Kam nakúpiť okná s trojsklom?

Ak plánujete stavať nízkoenergetický alebo pasívny dom, je štandardom zabudovanie okien s trojsklom. Tie oproti tým s dvojsklom poskytnú väčšiu tepelnú i zvukovú izoláciu, uvádza sa že priemerne o 30 %.

Trojsklá rovnako obmedzujú priechod tepla dovnútra, čo je prínosné v lete, ale zase nevýhoda v zime. Mínusom okien s izolačným trojsklom je rovnako väčšia hmotnosť, čo so sebou nesie väčšiu záťaž na okenné kovanie a bude potrebné častejšie nastavovanie.

Pri uvažovaní či dvojsklo alebo trojsklo určite bude hrať vplyv i cena, za sklo navyše si priplatíte okolo 350 Kč/m². Samozrejme je možné dom osadiť plastovými oknami s rôznym počtom skiel, logicky na severnú stranu trojsklo, zvyšok potom dvojsklom.
  86
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  213
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  75
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu