Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
K čomu slúži protislnečné sklo?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži protislnečné sklo?

Protislnečné sklo poslúži výborne najmä na veľkých presklených plochách. Vďaka nemu totiž nedochádza k prehrievaniu interiéru, a môže tak znížiť výdavky na klimatizáciu.

Ako sa vyrába protislnečné sklá?

Protislnečné sklá sa najčastejšie vyrábajú dvoma spôsobmi:
 
 • Na číre sklo sa počas jeho výroby nanesie na horúci povrch vrstva oxidu kovu. Vďaka tomu, že sa reflexná vrstva nanáša ešte počas výrobného procesu, je pevne spojená s povrchom skla a znižuje priepustnosť svetelného žiarenia.
 • Druhým spôsobom je nanesenie vrstvy kovu na číre alebo prefarbené sklo. Tento proces označujeme ako mäkké pokovovanie. Tým, ako silnú vrstvu alebo druh kovu použijeme, je možné vopred určiť vzhľad skla a jeho vlastnosti.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu