K čomu slúži protislnečná okenná fólia?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži protislnečná okenná fólia?

Protislnečné fólie na okno využijete predovšetkým na okná budov, kde v lete hrozí prehrievanie kvôli veľkým skleneným plochám. Ide tak napríklad o kancelárske budovy, obchodné priestory, ale aj byty. Protislnečné fólie fungujú ako pasívna klimatizácia a v lete znižujú teplotu vo vnútri budovy. V niektorých budovách nie je klimatizácia z rôznych dôvodov nainštalovaná a práve protislnečné fólie ju môže z časti nahradiť. Svoje využitie nájde ale aj v zime, keď zadrží až 30 % tepla, ktoré by uniklo cez sklo.

Na trhu môžete naraziť na externé protislnečné fólie alebo interné protislnečné okenné fólie, ktoré sa používajú výhradne na jednoduché sklá. Prvé spomínané fólie môžete využiť aj na dvojitých sklách.
  75
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  201
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  68
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu