Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
K čomu slúži protislnečná okenná fólia?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži protislnečná okenná fólia?

Protislnečné fólie na okno využijete predovšetkým na okná budov, kde v lete hrozí prehrievanie kvôli veľkým skleneným plochám. Ide tak napríklad o kancelárske budovy, obchodné priestory, ale aj byty. Protislnečné fólie fungujú ako pasívna klimatizácia a v lete znižujú teplotu vo vnútri budovy. V niektorých budovách nie je klimatizácia z rôznych dôvodov nainštalovaná a práve protislnečné fólie ju môže z časti nahradiť. Svoje využitie nájde ale aj v zime, keď zadrží až 30 % tepla, ktoré by uniklo cez sklo.

Na trhu môžete naraziť na externé protislnečné fólie alebo interné protislnečné okenné fólie, ktoré sa používajú výhradne na jednoduché sklá. Prvé spomínané fólie môžete využiť aj na dvojitých sklách.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu