Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
K čomu slúži montážna pena
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži montážna pena

Montážnu penu využijete pri inštalácii rámov okien a dverí a tiež parapetov. V našom e-shope predávame PUR peny Soudal, ktoré majú vynikajúce tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti, sú objemovo stabilné (nezmršťujú sa ani nehrozí neskoršie rozpínanie) a dobre sa s nimi pracuje. K dispozícii sú pre letné i zimné použitie.

Pre okamžité použitie bez ďalších pomôcok slúžia peny s trubičkovým aplikátorom, alebo je medzi remeselníkmi obľúbená aj rýchloschnúca nízkoexpanzívna montážna pena pištolová, ktorá sa aplikuje pomocou špeciálnej pištole.
  107
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  156
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  68
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu