K čomu slúži dvojsklo?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži dvojsklo?

Dvojsklo je dnes spoločne s trojsklom najčastejšou voľbou k osadeniu okien. Majú dobré izolačné vlastnosti, a preto sa hodia predovšetkým na strany, kam menej svieti slnko. Dobre totiž izolujú teplo a v zime ho zadržujú vo vnútri. Dvojsklo tak môže pomáhať k ohrevu miestnosti na jar alebo jeseň, kedy prepúšťa do izby viac tepla.

Aký je rozdiel je medzi dvojsklom a trojsklom?

Najväčší rozdiel medzi dvojsklom a trojsklom je izolácia, ktorú poskytujú. A to ako tepelná, tak zvuková izolácia. Logicky trojsklo, ktoré má o jedno sklo viac, poskytuje lepšiu izoláciu pre váš domov. Aj keď iba o trochu. Nevýhodou je aj vyššia hmotnosť okna, ktorá spôsobuje práve to jedno sklo naviac. Okenné kovanie je tak viac namáhané a bude potreba jeho častejšie nastavenie. Ďalšia (možná) nevýhoda je aj vyššia cena, ktoré sklo naviac spôsobuje. 

  90
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  207
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  79
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu