Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
K čomu slúži dvojsklo?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži dvojsklo?

Dvojsklo je dnes spoločne s trojsklom najčastejšou voľbou k osadeniu okien. Majú dobré izolačné vlastnosti, a preto sa hodia predovšetkým na strany, kam menej svieti slnko. Dobre totiž izolujú teplo a v zime ho zadržujú vo vnútri. Dvojsklo tak môže pomáhať k ohrevu miestnosti na jar alebo jeseň, kedy prepúšťa do izby viac tepla.

Aký je rozdiel je medzi dvojsklom a trojsklom?

Najväčší rozdiel medzi dvojsklom a trojsklom je izolácia, ktorú poskytujú. A to ako tepelná, tak zvuková izolácia. Logicky trojsklo, ktoré má o jedno sklo viac, poskytuje lepšiu izoláciu pre váš domov. Aj keď iba o trochu. Nevýhodou je aj vyššia hmotnosť okna, ktorá spôsobuje práve to jedno sklo naviac. Okenné kovanie je tak viac namáhané a bude potreba jeho častejšie nastavenie. Ďalšia (možná) nevýhoda je aj vyššia cena, ktoré sklo naviac spôsobuje. 

  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu