Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
K čomu slúži dažďová zábrana okien a dverí?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži dažďová zábrana okien a dverí?

Jednoducho povedané k tomu, aby vám do izieb nepršalo. Vďaka správne vyriešenej dažďovej zábrane na vonkajšej strane okien bude mať (okno alebo dvere) nulovú zatekavosť.

Dažďová zábrana je súčasťou funkčnej škáry, ktorá sa stará o odolnosť okna voči vode. Jej časť, ktorá sa o toto primárne stará sa nazýva dekompresná dutina. V praxi sa jedná o úpravu krídla a rámu a vytvorí sa žliabok, do ktorého sa zhromažďuje dažďová voda. Tá potom odteká odvodňovacími otvormi mimo otvorovú výplň. Je dôležité, aby bola dekompresná dutina dostatočne vysoká a široká, aby udržala množstvo vody a spoľahlivo slúžila. 
 
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu