K čomu slúži dažďová zábrana okien a dverí?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

K čomu slúži dažďová zábrana okien a dverí?

Jednoducho povedané k tomu, aby vám do izieb nepršalo. Vďaka správne vyriešenej dažďovej zábrane na vonkajšej strane okien bude mať (okno alebo dvere) nulovú zatekavosť.

Dažďová zábrana je súčasťou funkčnej škáry, ktorá sa stará o odolnosť okna voči vode. Jej časť, ktorá sa o toto primárne stará sa nazýva dekompresná dutina. V praxi sa jedná o úpravu krídla a rámu a vytvorí sa žliabok, do ktorého sa zhromažďuje dažďová voda. Tá potom odteká odvodňovacími otvormi mimo otvorovú výplň. Je dôležité, aby bola dekompresná dutina dostatočne vysoká a široká, aby udržala množstvo vody a spoľahlivo slúžila. 
 
  86
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  213
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  75
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu