Čo je to okenné ostenie?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Čo je to okenné ostenie?

S okenným ostením sa stretnete snáď u každého okna alebo dverí. Pod pojmom si predstavte postrannú plochu v stene, vedľa otvoru okna, ktorá sa líši svojou hĺbkou a sklonom. Ostenie môže byť rovné, šikmé alebo zalomené.

Rovné ostenie má pravdepodobne väčšina nových domov. Ostenie a plocha okna medzi sebou zvierajú pravý uhol. Šikmé ostenie je zase typické pre stredoveké hrady. Stretnete sa s ním ale aj dnes. Okno zviera s ostením tupý uhol. Veľkou výhodou je, že okno môžete otvoriť viac ako v prípade rovného ostenia a do miestnosti sa dostane viac svetla. Tretím typom je zalomené ostenie, u ktorého vzniká schodík. Môže vzniknúť napríklad vybúraním starého okna a zasadením nového, ktoré má inú veľkosť.
  86
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  213
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  75
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu