Čo je predsadená montáž okien?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Čo je predsadená montáž okien?

Ako už z názvu vyplýva, pri predsadenej montáži sa okno predsadí, teda sa neosadzuje klasicky do nosného múru, ale osadí sa do zateplovacej vrstvy (najčastejšie polystyrénu). Tento typ montáže sa prevádza pri nízkoenergetických a pasívnych novostavbách a pri rekonštrukciách, keď je plánovaná väčšia vrstva zateplenia. Vďaka predsadenej montáži nie sú okná tak zapadnuté, čo vyzerá lepšie, predovšetkým ale tento typ montáže ponúka lepšie tepelnoizolačné vlastnosti. Minimalizuje sa vznik tepelných mostov, obmedzí sa rosenie okien a do interiéru sa dostane viac svetla.

Mínusom tohto riešenia je väčšia prácnosť a teda vyššia cena za montáž, svojpomocne sa do toho ľudia príliš nepúšťajú. A samozrejme je nutné dom zatepliť, takže predsadená montáž sa nehodí pre stavby postavené napríklad z tehál so zateplením.
  86
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  213
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  75
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu