Aké sú bezpečnostné prvky na okná?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké sú bezpečnostné prvky na okná?

Medzi bezpečnostné prvky okna môžeme zaradiť také doplnky, ktoré môžete nainštalovať do okien, aby ste zabezpečili lepšiu bezpečnosť. Na výber bezpečnostných prvkov myslite už pri výbere samotného okna a dverí. Alebo na klasické nainštalovať bezpečnostnú fóliu na sklo.

Ďalšími mechanickými bezpečnostnými prvkami sú napríklad uzatváracie body kovania okna, ktoré ochránia váš domov pred nepozvanou návštevou zlodejov. Kľučka s aretáciou (detskou poistkou) zase ochráni vaše deti. Stačí ju v určitej polohe uzamknúť a deti tak nebudú môcť otvoriť napríklad okno na prvom poschodí a vypadnúť.
  124
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  267
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  101
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu