Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Aké sú bezpečnostné prvky na okná?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké sú bezpečnostné prvky na okná?

Medzi bezpečnostné prvky okna môžeme zaradiť také doplnky, ktoré môžete nainštalovať do okien, aby ste zabezpečili lepšiu bezpečnosť. Na výber bezpečnostných prvkov myslite už pri výbere samotného okna a dverí. Alebo na klasické nainštalovať bezpečnostnú fóliu na sklo.

Ďalšími mechanickými bezpečnostnými prvkami sú napríklad uzatváracie body kovania okna, ktoré ochránia váš domov pred nepozvanou návštevou zlodejov. Kľučka s aretáciou (detskou poistkou) zase ochráni vaše deti. Stačí ju v určitej polohe uzamknúť a deti tak nebudú môcť otvoriť napríklad okno na prvom poschodí a vypadnúť.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu