Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Atypické plastové okno
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Atypické plastové okno

Či už sa jedná o historickú budovu alebo novostavbu, niekde jednoducho potrebujete okno s neobvyklým tvarom, aby do stavby zapadlo vizuálne a plnilo svoju funkciu. My vám ponúkame možnosť nechať si kruhové, trojuholníkové alebo skosené atypické plastové okno vytvoriť priamo na mieru. Pri objednaní akéhokoľvek plastového okna atypického tvaru však musíte počítať s dlhšou dobou výroby ako u klasických okien. A to preto, že pri výrobe tohto okna je potrebné viac manuálnej práce.

Súčasne sú atypické okná istým spôsobom obmedzené, čo sa týka možností otvárania. Guľaté okná menších rozmerov neponúkajú možnosť otvárania a možno ich vyrobiť len ako pevné. U väčších atypických okien sa potom väčšinou nenachádza nejaké obmedzenie kovania, podľa vyrábaného tvaru okna.

  129
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  264
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  97
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 20 263 objednávok a dodali vám viacej ako 95 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

  Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

  Len tento rok sme na Slovensku
  dodali viac ako 4 672 okien
  Prehliadnuť realizácie

  MenuX

  X