Aká môžu byť atypické okná?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aká môžu byť atypické okná?

Či už sa jedná o historickú budovu alebo novostavbu, niekde jednoducho potrebujete okno s neobvyklým tvarom, aby do stavby zapadlo vizuálne a plnilo svoju funkciu. My vám ponúkame možnosť nechať si kruhové, trojuholníkové alebo skosené atypické plastové okno vytvoriť priamo na mieru. Pri objednaní akéhokoľvek plastového okna atypického tvaru však musíte počítať s dlhšou dobou výroby ako u klasických okien. A to preto, že pri výrobe tohto okna je potrebné viac manuálnej práce.

Súčasne sú atypické okná istým spôsobom obmedzené, čo sa týka možností otvárania. Guľaté okná menších rozmerov neponúkajú možnosť otvárania a možno ich vyrobiť len ako pevné. U väčších atypických okien sa potom väčšinou nenachádza nejaké obmedzenie kovania, podľa vyrábaného tvaru okna.

  84
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  204
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  85
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu