Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Aké môže byť plastové okno do pivnice?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké môže byť plastové okno do pivnice?

Pokiaľ nemáte suterén, býva plastové okno do pivnice jednokrídlové a menšej veľkosti. Presné rozmery nejde presne definovať, ale okno býva nižšie (v priemere okolo 50 cm) a širšie (rozptyl môže byť hodne veľký, záleží na celkovom vzhľade domu a tvaru ostatných okien, najčastejšia šírka býva od 60 cm do 120 cm).

Pivničné okno môže byť i fixné

Pretože v pivniciach často býva garáž alebo dielňa, tak z dôvodu možnosti vetrania naši zákazníci najčastejšie volia pivničné okná v sklopnom prevedení. Takéto okná idú otvoriť na ventiláciu, v prípade umývania je možné aj úplne vyklopiť. Ak máte k pivničnému oknu dobrý prístup z obidvoch strán a nebudete ho využívať k vetraniu, môže byť tiež fixné čiže pevné. Cena potom bude nižšia než pri výklopnom okne s ventiláciou.

Pretože máme k dispozícii veľké skladové zásoby, zoženiete u nás plastové pivničné okná lacno a tiež rýchlo, dodanie býva do 3 dní. Samozrejme ale ponúkame i možnosť objednania si okien do pivnice, garáže, dielne či záhradného domu presne podľa vašich požiadaviek, stačí všetko zadať do nášho konfigurátora. V ňom si rovnako môžete zvoliť, aby sklo nebolo číre a nebolo cez neho teda vidieť dovnútra.
  107
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  156
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  68
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu