Aké môže byť plastové okno do pivnice?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké môže byť plastové okno do pivnice?

Pokiaľ nemáte suterén, býva plastové okno do pivnice jednokrídlové a menšej veľkosti. Presné rozmery nejde presne definovať, ale okno býva nižšie (v priemere okolo 50 cm) a širšie (rozptyl môže byť hodne veľký, záleží na celkovom vzhľade domu a tvaru ostatných okien, najčastejšia šírka býva od 60 cm do 120 cm).

Pivničné okno môže byť i fixné

Pretože v pivniciach často býva garáž alebo dielňa, tak z dôvodu možnosti vetrania naši zákazníci najčastejšie volia pivničné okná v sklopnom prevedení. Takéto okná idú otvoriť na ventiláciu, v prípade umývania je možné aj úplne vyklopiť. Ak máte k pivničnému oknu dobrý prístup z obidvoch strán a nebudete ho využívať k vetraniu, môže byť tiež fixné čiže pevné. Cena potom bude nižšia než pri výklopnom okne s ventiláciou.

Pretože máme k dispozícii veľké skladové zásoby, zoženiete u nás plastové pivničné okná lacno a tiež rýchlo, dodanie býva do 3 dní. Samozrejme ale ponúkame i možnosť objednania si okien do pivnice, garáže, dielne či záhradného domu presne podľa vašich požiadaviek, stačí všetko zadať do nášho konfigurátora. V ňom si rovnako môžete zvoliť, aby sklo nebolo číre a nebolo cez neho teda vidieť dovnútra.
  86
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  213
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  75
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu