00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Plastové okno 40 x 40

Potrebujete atypické plastové okno?

Navrhnite si plastov√© okno na mieu v naŇ°om konfigur√°tore.

Skladom m√°me aj mont√°Ňĺny materi√°l, ktor√Ĺ budete pri inŇ°tal√°cii plastov√©ho okna potrebovat.

InŇ°tal√°cia plastov√©ho okna 40 x 40 cm svojpomocou uŇ°etr√≠te peniaze, ńćas a Vy budete maŇ• kontrolu nad mont√°Ňĺou, ktor√° je pre funkńćnosŇ• a zachovanie izolańćn√Ĺch vlastnost√≠ okien z√°sadn√°.

Konfigur√°tor
Z pohodlia domova si zadajte plastov√© okno 40 x 40 cm cez n√°Ň° intuit√≠vny konfigur√°tor do v√Ĺroby.
Z pohodlia domova si zadajte plastov√© okno 40 x 40 cm cez n√°Ň° intuit√≠vny konfigur√°tor do v√Ĺroby.

Mont√°Ňĺ plastov√©ho okna svojpomocou jednoducho a r√Ĺchlo!

Farva plastov√Ĺch okien

Nevyhovuje V√°m biela farba plastov√Ĺch oken?
Bola by pre V√°Ň° dom vhodnejŇ°ia farba plastov√Ĺch okien Ň°ed√°, zlat√Ĺ dub alebo mahagon?

Vybierajte z 29 farevn√Ĺch variant plastov√Ĺch okien!

Vybierajte zo Ň°irokej ponuky farebn√Ĺch okenn√Ĺch r√°mov podńĺa stylu a farby domu. V naŇ°om konfigur√°tore m√°te moŇĺnost zvoliŇ• si dekor obojstrann√Ĺ alebo dekor vonkajŇ°√≠.

Vzorn√≠k farieb plastov√Ĺch okien v konfigur√°tore

Profil plastov√Ĺch okien

Profil PREMIUM Round Line

Profil PREMIUM Round Line

m√° zaoblen√© kr√≠dlo a standardne je dod√°van√© s dvojsklom. Jedn√° sa o Ň°esŇ•komorov√Ĺ profilov√Ĺ syst√©m z produkcii d√°nskej skupiny DOVISTA. Pon√ļka v√Ĺborn√Ĺ pomer ceny a kvality. Dvojit√© tesnenie zaist√≠ zvukov√Ĺ √ļtlm, ktor√Ĺ je 33 dB. Doporuńćujeme pre rekonstrukcie i novostavby.

PREMIUM klasik

PREMIUM klasik

je profil s rovn√Ĺm kr√≠dlom a standardne dod√°van√© s dvojsklom. Jedn√° sa o Ň°esŇ•komorov√Ĺ profilov√Ĺ syst√©m z produkcii d√°nskej skupiny DOVISTA. Pon√ļka v√Ĺborn√Ĺ pomer ceny a kvality. Dvojit√© tesnenie zaist√≠ zvukov√Ĺ √ļtlm, kter√Ĺ je 33 dB. Doporuńćujeme pre rekonstrukcie i novostavby.

REHAU SYNEGO AD Klasik

REHAU SYNEGO AD Klasik

m√° rovn√© kŇô√≠dlo a standardnńõ je dod√°v√°n s trojsklem. ҆estikomorov√Ĺ profilov√Ĺ syst√©m SYNEGO je od nńõmeck√© spoleńćnosti REHAU AG + Co. Profil m√° dvojit√© tńõsnńõn√≠, zvukov√Ĺ √ļtlum je 34 dB. Doporuńćujeme pro rekonstrukce, novostavby, n√≠zkoenergetick√© a pasivn√≠ domy.

REHAU SYNEGO AD Round Line

REHAU SYNEGO AD Round Line

je profil s predsaden√Ĺm zaoblen√Ĺm kr√≠dlom, a standardne dod√°van√© s trojsklem. ҆esŇ•komorov√Ĺ profilov√Ĺ syst√©m SYNEGO nemeckej spolońćnosti REHAU AG + Co. M√° dvojit√© tesnenie, zvukov√Ĺ √ļtlm je 34 dB. Vhodn√Ĺ je pre rekonstrukcie i novostavby vńćetne n√≠zkoenergetick√Ĺch a pasivn√Ĺch domov.

Plastové okná a obmedzenie rosenie skla

D√≠ky tepl√©mu plastov√©mu distanńćn√©mu r√°meńćku sa V√°m uŇĺ okn√° nebud√ļ rosiŇ•!

Plastové okná a obmedzenie rosenie skla

Zvońĺte si sp√īsob otv√°rania okien

Zvońĺte si sp√īsob otv√°rania okien

Izolańćn√≠ skla

Izolańćn√© skla v naŇ°ich plastov√Ĺch okn√°ch izoluj√ļ zvuk a ńŹańĺŇ°√≠ hluk, ktor√Ĺ nechcete doma pońćuŇ•. Okn√° maj√ļ speci√°lne izolańćn√© dvojsklo, ktor√© zniŇĺuje vstup hluku z vonkajŇ°ieho prostredia k V√°m domov aŇĺ o 75% oproti klasick√Ĺm izolańćn√Ĺm sklom v plastov√Ĺch okn√°ch.

Izolańćn√© skla

Dvojsklo a trojsklo

NejńćastejŇ°ia volba k osadeniu okien. Maj√ļ dobr√© izolańćn√© vlastnosti - dobre v lete teplo izoluj√ļ a v zime zadrŇĺia teplo vovn√ļtri. Dvojsklo prepust√≠ do izby viac tepla a tak V√°m pom√īŇĺe na ohrev miestnosti na jar alebo na jeseŇą.

Dvojsklo a trojsklo

Pr√≠sluŇ°enstvo k plastov√Ĺm okn√°m 40 x 40 cm

V konfigur√°tore si m√īŇĺete k okn√°m pridaŇ•:

  • tieniacu techniku - hlin√≠kov√© horizont√°lne Ňĺaluzie EURO STYLE OPAL v niekońĺk√Ĺch farb√°ch
  • sieŇ•ky - proti hmyzu
  • parapety - (vn√ļtorn√© plastov√©, alebo drevotrieskov√©, vonkajŇ°ie hlin√≠kov√© Ň•ahan√©, alebo oh√Ĺban√©)
Pr√≠sluŇ°enstvo k plastov√Ĺm okn√°m

Energeticky √ļsporn√© okn√°

Tepeln√° izol√°cia plastov√Ĺch okien

Plastov√© okn√° v√Ĺrazne zniŇĺuj√ļ √ļniky tepla a Vy Ň°etr√≠te peniaze za vykurovanie! Plastov√© okn√° maj√ļ skvel√© tesniace vlastnosti, kr√≠dlo dokonale prilieha k r√°mu a nehroz√≠ tak prefukovanie.

Priamy vplyv na tepeln√ļ izol√°ciu m√° spr√°vne preveden√° mont√°Ňĺ za pouŇĺitia kvalitn√Ĺch izolańćn√Ĺch materi√°lov - polyuretanov√Ĺch pńõn.

Trojit√© zasklenie okien zv√ĹŇ°i izolańćn√© vlastnosti!

Tepeln√° izol√°cia plastov√Ĺch okien

Tesnenie plastov√Ĺch okien

Tesnenie v okn√°ch minimalizuje √ļniky tepla a prispieva teda k √ļspore energie za vykurovanie. Pokiańĺ d√ījde k opotrebovaniu tesnenia, je moŇĺn√© ho vymeniŇ•. Toto veńĺmi kvalitn√© dvojit√© dorazov√© tesnenie z vysoko elastick√©ho materi√°lu typu EPDM je s√ļńćasŇ•ou profilov vŇ°etk√Ĺch plastov√Ĺch okien PREMIUM.

Tesnenie plastov√Ĺch okien

Bezpeńćnostn√© kovanie plastov√Ĺch okien

Pri naŇ°ich plastov√Ĺch okn√°ch s√ļ po celom obvode kvalitn√© kovania nemeck√©ho v√Ĺrobcu Winkaus (rada activPilot) s certifik√°tom odolnosti 25 000 cyklov a zosilnen√© p√°nty s nosnosŇ•ou kr√≠dla Ň•aŇĺk√©ho aŇĺ 120 kg. S√ļńćasŇ•ou kovania s√ļ bezpeńćnostn√© body,ktor√© v√Ĺrazne zniŇĺuj√ļ riziko vl√°mania. Obsahuje tieŇĺ poistku proti chybnej manipul√°cii. Pri type otv√°ravo-sklopn√©ho kr√≠dla je mikroventil√°cia aj viac polohov√© vetranie - aŇĺ 5 poloh vetrania. Pr√≠tlak kr√≠dla okna reguluje osemhrann√Ĺ uzatv√°rac√≠ ńćap (hr√≠bik). Hladk√© a pohodln√© zatv√°ranie zaisŇ•uje prizdvihovanie kr√≠dla. N√°jdete tu aj loŇĺisko s trecou brzdou, ktor√° spomańĺuje pohyb kr√≠dla a bezpeńćnostn√© protiplechy proti vl√°maniu.

Bezpeńćnostn√© kovanie plastov√Ĺch okien

Plastové okno 400 x 400 mm

Navrhnite si plastov√© okno na mieru v naŇ°om konfigur√°tore.

Konfigur√°tor