Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Vnútorné PVC parapety po novom v prevedení antracit a winchester

Plánujete mať nové okná v obojstrannom antracitovom prevedení a premýšľali ste, ako to skombinujete s parapetami? Máme pre vás dobrú správu. V antracite máme vonkajšie hliníkové parapety (ťahané i ohýbané) a novinkou sú vnútorné plastové. A okrem antracitu sme sortiment rozšírili ešte o dekór winchester. Viac informácií sa o jednotlivých parapetách dočítate v sekcii Aké parapety kupujete.

Objednávajte cez konfigurátor

Parapety, vonkajšie i vnútorné, si navolíte v našom chytrom konfigurátore. Určiť si môžete nielen farebné prevedenie, ale i šírku parapety a dĺžku vyloženia.

 
Parapety

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu