Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ponúkame súbor návodov pre montáž svojpomocne

Plánujete si nové plastové okná montovať svojpomocne? U nás nájdete nielen niekoľko podrobných návodov, ale tiež veľmi praktický konfigurátor, vďaka ktorému si môžete vytvoriť okná na mieru.

Úspora pri obstarávacej cene aj pri montáži svojpomocne

Uvedomujeme si, že veľa stavebníkov chce pri rekonštrukcii alebo stavaní nového domu ušetriť. A to nielen peniaze ale i čas. Cez náš e-shop dokážete ušetriť až 80 % z celkovej ceny a všetkého času. Neveríte? Kliknite na túto tabuľku úspor a potom možno budete hovoriť inak.
Ako z našej úspornej tabuľky vyplýva, v našom e-shope nájdete plastové okná za skutočne nízke ceny, ktoré k vám domov navyše dokážeme expedovať už do troch dní. Tak rýchle dodanie si môžeme dovoliť vďaka našim veľkým skladom.
Samozrejme tiež ušetríte, ak si montáž okien urobíte svojpomocne. Aby ste vedeli, ako postupovať, spísali sme a natočili pre vás niekoľko návodov a to nielen k samotnej montáži okien, parapetov, žalúzií a sietí, ale tiež ako všetko dobre zamerať. Rovnako pridávame návod k obsluhe, údržbe a nastavení okien.

Možnosť zostavenia okna na mieru

Náš sortiment je skutočne veľmi široký a zahŕňa i okná na mieru. A nemusíte nič zložito dohadovať cez telefón alebo e-mail. Jednoducho použite náš konfigurátor, v ktorom si zvolíte napríklad rozmer, typ zasklenia či farbu rámu. Vzhľadom k tomu, že sa jedná už o okná na mieru, prosím počítajte, že dodacia lehota býva 14 až 28 dní.

sklad materialu skladova okna

Späť na výpis noviniek
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu