Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Naplnili sme sklad, okná dodáme do pár dní

Vieme, že niektorí chcú využiť súčasnej miernejšej zimy, a tak náš sklad stále dopĺňame. Nové plastové okná a dvere v najžiadanejších rozmeroch tak môžete mať u vás doma už za pár dní. A rýchle dodanie – do mesiaca – je aj pri oknách a dverách vyrobených na mieru. Navyše do konca marca platí zľavová akcia na prémiové dekóry.

Okná a dvere si jednoducho objednáte cez internet a potom vám ich dovezieme priamo domov. Nemusíte tak nikam chodiť a vystavovať sa riziku nákazy. V prípade, že by ste potrebovali poradiť, od pondelka do soboty môžete volať na našu infolinku, alebo napísať e-mail či sa spýtať na chate.

 

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu