Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Nové dekóry za akčnú cenu

Plánujete si kupovať nové okná alebo dvere a radi by ste zvolili menej obvyklé farebné prevedenie? Od novembra rozširujeme ponuku a k stávajúcim 11 variantám pribudne 5 nových PRÉMIOVÝCH farieb – dub Woodec Turner malt, krémovo biela, dub Sheffield šedý, čierna Ulti Matt a dub Sheffield svetlý.

Päť nových dekórov navyše bude v období od 2. 11. 2020 do 31. 3. 2021 v cene základných dekórov. Okná s týmito dekórmi si zvolíte cez náš online konfigurátor. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o novinku, upozorňujeme, že dodacia doba okien v týchto nových nadštandardných farbách sa môže mierne predĺžiť (cca 4–6 týždňov).
 

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu