00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Tom√°Ň°

Dobr√Ĺ den,
m√°m toho dost vela, tak odpisujem aŇĺ teraz...
V prvom rade sa V√°m chcem podakovat, za jednoduch√Ĺ a r√Ĺchly n√°kup okien vo VaŇ°om obchode.
V podstate jedine zdrŇĺanie vyplinulo z toho, Ňĺe som chcel velk√© trojkridlove okno- nebolo skladom, ale zase na druhej strane info o dostupnosti po rezevacii mi priŇ°lo sk√īr ako za uv√°dzan√Ĺch 14 dn√≠. Jedna mal√° v√Ĺtka- ked som okn√° "objednal" a neboli skladom, tak som ich vlastne rezervoval a musel sa k tomu vr√°tit znova.predpokladam vŇ°ak, Ňĺe je to kv√īli tomu aby som sa na vaŇ°ej str√°nke eŇ°te 'pokutral' a eŇ°te nieco doobjednal- co sa v konecnom d√īsledku aj stalo-druhe okno ;-).
Dorucenie - viac menej bez problémov.
Cena za dorucenie - v r√°mci cien podobn√Ĺch v√Ĺrobkov. t.j. OK.
Cena za v√Ĺrobok - OK
Kvalita v√Ĺrobku - pozit√≠vne prekvapila, aj ked to naozaj prever√≠ aŇĺ zima..popravde som cakal v√Ĺrobok ovela horŇ°ej kvality.
D√īvod objednavky- prerabka star√©ho domu a vyuŇĺite okien ako docasn√©ho, stavebn√©ho uzavrela priestoru.teraz uŇĺ viem, Ňĺe ak zima neuk√°Ňĺe nedostatky, tak tieto 'stavebne' vymen√≠m za rovnak√© uŇĺ na trvalo. priklad√°m foto...aj ked majte zlutovanie na sp√īsob mont√°Ňĺe, fakt sa mi nechcelo upravovat stav.otvor standardnym postupom :-D. dajte link kde v√°m nap√≠Ň°em recenziu...
Tom√°Ň°.

Sp√§Ň• na referencie  StiahnuŇ• PDF