00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Martina M.

Ve zm√≠nńõn√©m obchodńõ SKLADOV√Ā - OKNA.CZ nakupujeme jiŇĺ potŇôet√≠ a vŇĺdy s vlastn√≠m n√°vrhem. Mus√≠m Ňô√≠ct, Ňĺe opravdu oceŇąuji z m√©ho pohledu maxim√°ln√≠ profesionalitu person√°lu, kter√Ĺ vŇĺdy kdyŇĺ je potŇôeba, dok√°Ňĺe vńćas komunikovat a pomoci. Jak Ňô√≠k√°val Tom√°Ň° BaŇ•a: N√°Ň° z√°kazn√≠k n√°Ň° p√°n a pŇôesnńõ takov√Ĺ pocit m√°m i u SKLADOV√Ā - OKNA.CZ Z√°roveŇą kvituji vysokou kvalitu nab√≠zen√Ĺch produktŇĮ. NapŇô√≠klad vchodov√© dveŇôe m√°me od spoleńćnosti SKLADOV√Ā - OKNA.CZ uŇĺ deset let a za celou tu dobu se u nich neobjevil Ňĺ√°dn√Ĺ probl√©m. I dnes po deseti letech vypadaj√≠ jako nov√©. ńĆili moje zkuŇ°enosti jsou velmi pozitivn√≠ a pokud pŇôem√ĹŇ°l√≠te o n√°kupu pr√°vńõ zde, mohu v√°m spoleńćnost SKLADOV - OKNA.CZ vŇôele doporuńćit. I my zde v budoucnu rozhodnńõ uskuteńćn√≠me dalŇ°√≠ n√°kupy. S pozdravem Martina M.

Spokojn√° z√°kazn√≠ńćka z okresu TŇôeb√≠ńć  pomocou n√°Ň°ho konfigur√°tora navrhla a objednala plastov√© okno a vedńĺajŇ°ie vchodov√© dvere . Bola to tretia objedn√°vka v rade

Z√°kazn√≠ńćka si vybrala syst√©m okenn√©ho profilu REHAU SmartLine + Classic  z PVC v bielej farbe. Okno je vybaven√© izolańćn√Ĺm dvojsklom a vŇ°estrann√Ĺm kovan√≠m nemeckej znańćky Winkhaus activPilot. Tieto okn√° spńļŇąaj√ļ vynikaj√ļci pomer cena/izolańćn√© vlastnosti.

 

Sp√§Ň• na referencie  StiahnuŇ• PDF