0
00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Hana a Michal H.

Dobr√Ĺ den chtńõli bychom v√°m podńõkovat za vyŇô√≠zen√≠ objedn√°vky kdyŇĺ jsme u v√°s objednali okna ochota sluŇ°n√© chov√°n√≠ rychle vyŇô√≠zen√≠ kdyŇĺ jsme nńõco nevńõdńõli zavolali jsme k v√°m vŇĺdy jste n√°m poradili  pokud si nebudeme s nńõńć√≠m vńõdńõt rady Ňĺe se na v√°s mŇĮŇĺeme obr√°tit    patŇô√≠ v√°m velk√© podńõkov√°n√≠ za v√°Ň° pŇô√≠stup  k z√°kazn√≠kovi vŇôele doporuńćuji tuto firmu m√°me ty nejlepŇ°√≠  skusenosti dńõkujeme Hana a Michal H.

Spokojn√≠ z√°kazn√≠ci z okresu Havl√≠ńćkŇĮv Brod vytvorili v roku 2023  prostredn√≠ctvom n√°Ň°ho konfigur√°tora  dve z√°kazky na mieru. Prv√ļ objedn√°vku sme dostali v auguste, kedy si objednali plastov√© okno a balk√≥nov√© dvere v bielej farbe s vlastn√Ĺm dizajnom. Pre oba produkty zvolili  syst√©m REHAU SMARTLine + Classic, ktor√Ĺ vynik√° v√Ĺborn√Ĺm pomerom cena/izol√°cia.  

KeńŹŇĺe z√°kazn√≠ci boli veńĺmi spokojn√≠ s pr√≠stupom klienta a naŇ°imi produktmi, druh√° objedn√°vka priŇ°la ńćoskoro v septembri. ńéalŇ°ie plastov√© okn√°, tieŇĺ v syst√©me REHAU SmartLine + Classic , zak√ļpili v bielej farbe vr√°tane  okenn√Ĺch Ňĺaluzi√≠ Euro Style Opal.  

V√Ĺrobky maj√ļ izolańćn√© dvojsklo a celoobvodov√© kovanie nemeckej znańćky Winkhaus activPilot s bezpeńćnostn√Ĺmi bodmi, ktor√© zniŇĺuj√ļ riziko rozbitia zlodejmi.

 

Sp√§Ň• na referencie  StiahnuŇ• PDF