Ako na zasklenie/vysklenie plastového okna
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako na zasklenie/vysklenie plastového okna

Na videu predvedieme, ako vyskliť a opätovne zaskliť plastové fixné (pevné) okno. Pre vysklenie a zasklenie otváravého (sklápacieho) krídla platí rovnaký postup, ako vidíte na videu, len je nutné umiestniť zasklievacie podložky na rovnaké miesto, na ktorom boli pred vysklením.
 

Ako postupovať?

Pri vysklievaní a zasklievaní plastového okna si môžete krídlo oddeliť z rámu, ale z hľadiska manipulácie so sklom je lepšie ho v ráme ponechať, preto aj my takto postupujeme.

Najprv pomocou nabrúsenej špachtle a paličky oddelíme zasklievacie lišty. Začíname od najdlhšej a potom pokračujeme dokola, tak ako je vidieť na videu. Potom vyberieme sklo. Pri zasklievaní najprv naklepeme najkratšie lišty (väčšinou spodné a horné) a následne dlhšie.

Na čo dávať pri vysklievaní a zasklievaní pozor?

Aby ste zamedzili prasknutiu skla, vyhnite sa položeniu na betón, kov, dlažbu a podobné podklady. Vhodné sú povrchy z dreva, polystyrénu či gumy. Rovnako je potrebné dbať na to, aby guma na krídle, ráme a zasklievacích lištách bola úplne čistá, teda bez kamienkov, zvyškov omietky a podobne.

Je možnosť objednať si len sklo?

Samostatné tabule skla nedodávame. Samozrejme ak sa napríklad zákazníkovi sklo rozbije počas vykladania, okno mu u nás vo firme presklíme. Prípadne zákazníkovi preplatíme náklady na presklenie, ak si sklo sám vymení alebo nechá vymeniť.
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu