Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ako na zasklenie/vysklenie plastového okna
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako na zasklenie/vysklenie plastového okna

Na videu predvedieme, ako vyskliť a opätovne zaskliť plastové fixné (pevné) okno. Pre vysklenie a zasklenie otváravého (sklápacieho) krídla platí rovnaký postup, ako vidíte na videu, len je nutné umiestniť zasklievacie podložky na rovnaké miesto, na ktorom boli pred vysklením.
 

Ako postupovať?

Pri vysklievaní a zasklievaní plastového okna si môžete krídlo oddeliť z rámu, ale z hľadiska manipulácie so sklom je lepšie ho v ráme ponechať, preto aj my takto postupujeme.

Najprv pomocou nabrúsenej špachtle a paličky oddelíme zasklievacie lišty. Začíname od najdlhšej a potom pokračujeme dokola, tak ako je vidieť na videu. Potom vyberieme sklo. Pri zasklievaní najprv naklepeme najkratšie lišty (väčšinou spodné a horné) a následne dlhšie.

Na čo dávať pri vysklievaní a zasklievaní pozor?

Aby ste zamedzili prasknutiu skla, vyhnite sa položeniu na betón, kov, dlažbu a podobné podklady. Vhodné sú povrchy z dreva, polystyrénu či gumy. Rovnako je potrebné dbať na to, aby guma na krídle, ráme a zasklievacích lištách bola úplne čistá, teda bez kamienkov, zvyškov omietky a podobne.

Je možnosť objednať si len sklo?

Samostatné tabule skla nedodávame. Samozrejme ak sa napríklad zákazníkovi sklo rozbije počas vykladania, okno mu u nás vo firme presklíme. Prípadne zákazníkovi preplatíme náklady na presklenie, ak si sklo sám vymení alebo nechá vymeniť.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu