Ako udržiavať kovanie plastových okien?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako udržiavať kovanie plastových okien?

Aby okenné kovanie a celé okná vydržali a slúžili dobre čo najdlhšie, poskytujte im pravidelný servis. A to napríklad namazaním závesov a uzáverov olejom, ktorý avšak nesmie stekať po vonkajšej časti kovania, aby neznečistil okno. Prebytočné mazivo po aplikácii utrite suchým kúskom látky.

Medzi najvhodnejšie prostriedky na údržbu okenného kovania patria tie, ktoré nenarušia ochranu proti korózii. Naopak nevhodnými sú tie prípravky, ktoré obsahujú živicu.

V našej sade na údržbu nájdete všetko potrebné pre kompletný servis okien. Na údržbu kovania plastových okien odporúčame prípravok Oilo, ktorý je súčasťou sady.

sada na údržbu okenného kovania

 
  90
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  207
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  79
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu