Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ako udržiavať kovanie plastových okien?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako udržiavať kovanie plastových okien?

Aby okenné kovanie a celé okná vydržali a slúžili dobre čo najdlhšie, poskytujte im pravidelný servis. A to napríklad namazaním závesov a uzáverov olejom, ktorý avšak nesmie stekať po vonkajšej časti kovania, aby neznečistil okno. Prebytočné mazivo po aplikácii utrite suchým kúskom látky.

Medzi najvhodnejšie prostriedky na údržbu okenného kovania patria tie, ktoré nenarušia ochranu proti korózii. Naopak nevhodnými sú tie prípravky, ktoré obsahujú živicu.

V našej sade na údržbu nájdete všetko potrebné pre kompletný servis okien. Na údržbu kovania plastových okien odporúčame prípravok Oilo, ktorý je súčasťou sady.

sada na údržbu okenného kovania

 
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu