Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Stále držíme krátke dodanie

Aj za súčasnej situácie a zvýšených epidemiologických nariadení naše klientské centrum a sklad funguje bez obmedzenia. Nemáme výpadok v dodávkach tovaru, takže stále platí, že skladové okná a dvere dodávame do 3 pracovných dní. V prípade, že si otvorové výplne objednáte na mieru pomocou online konfigurátor, býva dodacia doba do mesiaca.

Pri osobnom odbere prosím dodržujte celoštátne vyhlásené nariadenia, ako je používanie rúška a dodržiavanie dvojmetrových rozostupov. Ďakujeme a budeme sa tešiť, že vám ešte pred zimou dodáme pekné a kvalitné okná.

Váš tím e-shopu SKLADOVÉ-OKNA.sk

Späť na výpis noviniek
94
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
195
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
86
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu