Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

PSK portál: prepojenie interiéru a exteriéru

Dobre vyzerajú, ušetria miesto v izbe, ľahko sa otvárajú. Tak je možné v skratke charakterizovať plastové sklopné posuvné dvere PREMIUM. Objednať si ich môžete cez náš nový konfigurátor. Podľa seba si zvolíte farbu, rozmer a ďalšie vlastnosti. Dodanie je do mesiaca.

Idú posunúť i vyklopiť

Posuvné dvere alebo PSK portál predávame v troch typoch – posuvné krídlo sa otvára doprava, doľava, alebo uprostred a po bokoch sú fixne veľké okná. Pohyblivé krídlo sa nielen otvára do boku, ale ide tiež vyklopiť či otvoriť len na mikroventiláciu. Dvere sú v prahovej rovine osadené plastovým profilom, na ktorom je spodná koľajnica posuvného systému. Prah je vysoký 6,5 cm. Z vnútornej strany je hliníková kľučka, z vonkajšej madielko. Kovanie radu duoPort SK od nemeckého výrobcu Winkhaus je dostupné v dvoch variantoch: s ručným ovládaním bez posilovača, alebo s posilovačom.

Na výber je 11 farieb a trojsklo

Stavebná hĺbka posuvných dverí je rovnaká ako pri ostatných výrobkoch PREMIUM 80 mm. Rám tvorí šesťkomorový profil. Dvere s dvojsklom dosahujú celkového prestupu tepla Uw=1,2W/m²K, priplatiť si môžete za trojsklo (Uw=0,88 W/m²K.) Okrem tradičnej bielej farby dvere dodávame v niekoľkých drevodekóroch (napr. zlatý dub, mahagon, orech) a farbách (napr. svetlo šedá, antracit, čokoládovo hnedá).

Štandardne predávame posuvno-sklopné dvere do veľkosti 2,1 m (v ľubovoľnom smere) s ručným ovládaním bez posilovača. Sme schopní zaistiť i špeciálne prevedenie. Stačí sa nám ozvať a určite vymyslíme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim predstavám.
 
Posuvno-sklopné dvere

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu