Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

PSK portál: prepojenie interiéru a exteriéru

Dobre vyzerajú, ušetria miesto v izbe, ľahko sa otvárajú. Tak je možné v skratke charakterizovať plastové sklopné posuvné dvere PREMIUM. Objednať si ich môžete cez náš nový konfigurátor. Podľa seba si zvolíte farbu, rozmer a ďalšie vlastnosti. Dodanie je do mesiaca.

Idú posunúť i vyklopiť

Posuvné dvere alebo PSK portál predávame v troch typoch – posuvné krídlo sa otvára doprava, doľava, alebo uprostred a po bokoch sú fixne veľké okná. Pohyblivé krídlo sa nielen otvára do boku, ale ide tiež vyklopiť či otvoriť len na mikroventiláciu. Dvere sú v prahovej rovine osadené plastovým profilom, na ktorom je spodná koľajnica posuvného systému. Prah je vysoký 6,5 cm. Z vnútornej strany je hliníková kľučka, z vonkajšej madielko. Kovanie radu duoPort SK od nemeckého výrobcu Winkhaus je dostupné v dvoch variantoch: s ručným ovládaním bez posilovača, alebo s posilovačom.

Na výber je 11 farieb a trojsklo

Stavebná hĺbka posuvných dverí je rovnaká ako pri ostatných výrobkoch PREMIUM 80 mm. Rám tvorí šesťkomorový profil. Dvere s dvojsklom dosahujú celkového prestupu tepla Uw=1,2W/m²K, priplatiť si môžete za trojsklo (Uw=0,88 W/m²K.) Okrem tradičnej bielej farby dvere dodávame v niekoľkých drevodekóroch (napr. zlatý dub, mahagon, orech) a farbách (napr. svetlo šedá, antracit, čokoládovo hnedá).

Štandardne predávame posuvno-sklopné dvere do veľkosti 2,1 m (v ľubovoľnom smere) s ručným ovládaním bez posilovača. Sme schopní zaistiť i špeciálne prevedenie. Stačí sa nám ozvať a určite vymyslíme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim predstavám.
 
Posuvno-sklopné dvere

Späť na výpis noviniek
75
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
201
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu