Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Pri osobnom odbere vás privítame v novej recepcii

Plánujete si plastové okná alebo dvere vyzdvihnúť osobne v Kuřimi? Novo vás privítame na recepcii, ktorá sa nachádza na prízemí showroome. Keď prídete od hlavnej cesty, smerujte dolu ku skladu podľa rozcestníku. Pred skladom môžete zaparkovať, najlepšie pred vrátami č. 3 (viď. nižšie mapa areálu).

Čo v recepcii vybavíte?

Potom čo zaparkujete, povedú vaše prvé kroky práve do novej recepcie. Tu vybavíte všetko, čo súvisí s objednávkou a tu tiež tovar zaplatíte (v hotovosti, kartou), ak teda platba nebola uhradená 100 % vopred. V prípade, že ste až po objednávke zistili, že napríklad potrebujete ešte nejaký montážny materiál (rozširovacie profily, turbo skrutky, atď.) je možné na recepcii dané veci zaplatiť a potom vám to naši skladníci spolu s objednaným tovarom vydajú.

Expedičná recepcia a sklad sú k dispozícii od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00 hodín a v sobotu od 8:00 do 12:30 hod. Upozorňujeme, že vzhľadom k vybaveniu formalít a nakládky, je nutné prísť najneskôr 15 minút pred koncom pracovnej doby.

rozcesník skladových okien vchod do recepcie skladových okien
recepcia skladových okien na recepcii zaplatíte v hotovosti alebo kartou skladové okná

mapa areálu skladové okná


Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu