Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Pri osobnom odbere vás privítame v novej recepcii

Plánujete si plastové okná alebo dvere vyzdvihnúť osobne v Kuřimi? Novo vás privítame na recepcii, ktorá sa nachádza na prízemí showroome. Keď prídete od hlavnej cesty, smerujte dolu ku skladu podľa rozcestníku. Pred skladom môžete zaparkovať, najlepšie pred vrátami č. 3 (viď. nižšie mapa areálu).

Čo v recepcii vybavíte?

Potom čo zaparkujete, povedú vaše prvé kroky práve do novej recepcie. Tu vybavíte všetko, čo súvisí s objednávkou a tu tiež tovar zaplatíte (v hotovosti, kartou), ak teda platba nebola uhradená 100 % vopred. V prípade, že ste až po objednávke zistili, že napríklad potrebujete ešte nejaký montážny materiál (rozširovacie profily, turbo skrutky, atď.) je možné na recepcii dané veci zaplatiť a potom vám to naši skladníci spolu s objednaným tovarom vydajú.

Expedičná recepcia a sklad sú k dispozícii od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00 hodín a v sobotu od 8:00 do 12:30 hod. Upozorňujeme, že vzhľadom k vybaveniu formalít a nakládky, je nutné prísť najneskôr 15 minút pred koncom pracovnej doby.

rozcesník skladových okien vchod do recepcie skladových okien
recepcia skladových okien na recepcii zaplatíte v hotovosti alebo kartou skladové okná

mapa areálu skladové okná


Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu