Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Preventívne opatrenie kvôli koronavírusu

Uvedomujeme si, že súčasná situácia začína byť vážna, a tak sme sa z preventívnych dôvodov rozhodli, že všetci zamestnanci zákazníckej linky budú pracovať z domu. Budú sa snažiť urobiť maximum pre včasné odbavenie vašich hovorov. Aj napriek tomu môže výnimočne dôjsť k oneskoreniu alebo nedostupnosti. Prosím buďte ohľaduplní a trpezliví – robíme všetci, čo je v našich silách pre vašu spokojnosť. Pre otázky je možné využiť aj e-mail alebo chat. Sľubujeme, že všetky vaše požiadavky budú zodpovedané.

Sklad funguje bez obmedzenia. 

Ďakujeme za pochopenie a všetkým prajeme hlavne veľa zdravia.

Tím e-shopu SKLADOVÉ-OKNA.sk

Späť na výpis noviniek
94
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
195
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
86
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu