Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Pomoc pre alergikov – okenné siete s nanovláknom

Tiež patríte medzi tých nešťastlivcov, ktorí majú alergiu na peľ? A premýšľate, čo by pomohlo? Vonku sa osvedčilo nosiť okuliare a rúško a následne si často umývať vlasy a tvár. Doma si potom čisté prostredie bez dráždivého peľu môžete vytvoriť vďaka inštalácii okenných sietí s nanovláknom. Okrem peľu nanosiete ochráni tiež pred prachom, roztočmi, spory húb, polietavými plesňami, otravným hmyzom a zníži rovnako priechod cigaretového dymu.

Okenná sieť RESPILON s nanováknovou membránou si u nás môžete objednať cez dopytový formulár k všetkým jednokrídlovým a viackrídlovým oknám so stĺpikom. Maximálna šírka je 1,5 metra.

 
Pomoc pre alergikov – okenné siete s nanovláknom

Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu