Osobný odber a sklad funguje bez obmedzenia. Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Podporili sme detský deň v Lažanech

Posledný augustový deň to v českých Lažanech v okrese Blansko na ihrisku žilo. Miestna organizácia Sokol tam pripravila tradičný detský deň a naša spoločnosť túto akciu tak ako každý rok sponzorovala. Prinášame zopár fotografií a tiež reakcie od návštevníkov.

Na popoludnie organizátori pripravili pestrý program, napríklad ukážku lietajúcich dravcov, parkúrové predstavenie, streľbu zo vzduchovky a nechýbala ani obria nafukovacia šmykľavka a trampolína.

Ako sa akcia tým, ktorí prišli, páčila?

Napríklad pani Radka na facebooku napísala: „Luxusná akcia, dcéra má fakt zážitok, poklona organizátorom za výkon v tom veľkom teple. Ďakujeme.“ Tiež pani Lenka bola spokojná: „Skvelá akcia, za ktorú moc ďakujeme všetkým, ktorí sú ochotní sa takto nezištne venovať deťom a pripraviť im super popoludnie. Toľko atrakcií sme na žiadnom detskom dni ešte nezažili.“

 
detský deň v Lažanech skladové okná
 
detský deň podporovaný skladovými oknami
 
detský deň podporovaný skladovými oknami
 
detský deň podporovaný skladovými oknami
 
detský deň podporovaný skladovými oknami
 
detský deň podporovaný skladovými oknami

Späť na výpis noviniek
114
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
231
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
94
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu