Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Po novom budú skladom okná v antracitovej farbe

Blíži sa leto a to je i doba, kedy sa ľudia častejšie púšťajú do montáže okien. Preto sme sa rozhodli od júna rozšíriť naše skladové zásoby a v sortimente lacných skladových okien budú po novom okná i v antracitovej farbe a to v troch najčastejších rozmeroch – jednokrídlové sklopné okno 900 × 550 mm, jednokrídlové sklopné okno 1200 × 700 mm a dvojkrídlové okno 1450 × 1100 mm.

Ak tiež plánujete mať nové okná v trendy tmavo šedom sfarbení, ale potrebujete iný rozmer, využite náš konfigurátor. Na ňom si môžete zvoliť i lepšie izolačné trojsklá alebo ornamentné zasklenie.
 

Späť na výpis noviniek
75
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
201
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu