Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Po novom budú skladom okná v antracitovej farbe

Blíži sa leto a to je i doba, kedy sa ľudia častejšie púšťajú do montáže okien. Preto sme sa rozhodli od júna rozšíriť naše skladové zásoby a v sortimente lacných skladových okien budú po novom okná i v antracitovej farbe a to v troch najčastejších rozmeroch – jednokrídlové sklopné okno 900 × 550 mm, jednokrídlové sklopné okno 1200 × 700 mm a dvojkrídlové okno 1450 × 1100 mm.

Ak tiež plánujete mať nové okná v trendy tmavo šedom sfarbení, ale potrebujete iný rozmer, využite náš konfigurátor. Na ňom si môžete zvoliť i lepšie izolačné trojsklá alebo ornamentné zasklenie.
 

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu