Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Plastové okná do chaty? Áno, máme 9 drevodekórov

Z dôvodu pandémie koronavírusu strávila väčšina Slovákov dovolenku na Slovensku a ako to tak vyzerá, v podobnom móde bude aj rok 2021. Preto sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku drevodekórov, a chceme tak trochu vyvrátiť pravidlo, že do drevenej chatky musia byť len drevené okná. Nemusia. Vďaka krásnym fóliám imitujúcim drevo aj plastové okná budú v chatke pekne vyzerať. Navyše ušetríte peniaze a čas. Plastové okná sú lacnejšie než drevené a hlavne sa nemusia pravidelne natierať. A ak plánujete na chate stráviť aj zimnú dovolenku, vďaka výmene starých okien za nové výrazne ušetríte za kúrenie.   

Vyberať môžete z 9 drevodekórov, medzi ktorými sú aj 3 prémiové (Sheffiled svetlý, Šedý dub, Woodec Turner Oak), ktoré si ale až do konca marca 2021 kúpite za rovnakú cenu ako ostatné drevodekóry. Objednávajte cez náš online konfigurátor. Pre tých, ktorí okná potrebujú ihneď, sú v ponuke skladové okná v dekóre zlatý dub.  

 Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu