Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Osobný odber aktuálne pozastavený, e-shop funguje

Vážení zákazníci,
po dobu vyhlásenia zákazu voľného pohybu osôb na území celej Českej Republiky nebude možný osobný odber na našom výdajnom mieste.

V snahe zabrániť šíreniu vírovej infekcie rovnako nebude možné od dnešného dňa do odvolania objednať prepravu s výberom dobierky. Platobné terminály dopravcov nie sú k dispozícii v dostatočnom množstve, preto je dodávka tovaru možná len po uhradení platby 100% vopred nebo platenie kartou pomocou služby GoPay. Týka sa to tovaru objednaného cez konfigurátor a tiež skladového.
Pre bližšie informácie kontaktujte prosím našu zákaznícku linku

Ostatné služby nášho e-shopu ako je zákaznícka linka, kontaktné e-maily a chat sú i naďalej v prevádzke pre prijímanie objednávok a vašich požiadaviek.

Ďakujeme za pochopenie.
Váš tím e-shopu SKLADOVÉ-OKNA.SK
 

Späť na výpis noviniek
76
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
249
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
89
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu