Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

NOVINKA: Okenná sieť s nanovláknom

K našim oknám si môžete prikúpiť nielen klasickú sieť proti hmyzu, ale po novom máme v ponuke sieť RESPILON s nanovláknovou membránou. Okrem komárov a múch zachytí aj prach, pel, cigaretový dym, poletujúce plesne a spóry húb. Špeciálnu sieť vyrobenú z netkanej textílie a nanovláknovej membrány predávame len pre nami dodávané jednokrídlové a viackrídlové okná so stĺpikom. Nemáme ju skladom, v prípade záujmu prosím vyplňte dopytový formulár a naše pracovníčky z klientského centra sa vám následne ozvú.

Česká značka RESPILON sa teraz v dobe pandémie koronavírusu stala známou kvôli výrobe špeciálnych antivírusových nákrčníkov a nano respirátorov. Aj ich ďalší výrobok – okenné siete – získavajú na obľube, a tak sme sa rozhodli ho zaradiť do nášho sortimentu.
 
Sieť RESPILON

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu