Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

NOVINKA: Okenná sieť s nanovláknom

K našim oknám si môžete prikúpiť nielen klasickú sieť proti hmyzu, ale po novom máme v ponuke sieť RESPILON s nanovláknovou membránou. Okrem komárov a múch zachytí aj prach, pel, cigaretový dym, poletujúce plesne a spóry húb. Špeciálnu sieť vyrobenú z netkanej textílie a nanovláknovej membrány predávame len pre nami dodávané jednokrídlové a viackrídlové okná so stĺpikom. Nemáme ju skladom, v prípade záujmu prosím vyplňte dopytový formulár a naše pracovníčky z klientského centra sa vám následne ozvú.

Česká značka RESPILON sa teraz v dobe pandémie koronavírusu stala známou kvôli výrobe špeciálnych antivírusových nákrčníkov a nano respirátorov. Aj ich ďalší výrobok – okenné siete – získavajú na obľube, a tak sme sa rozhodli ho zaradiť do nášho sortimentu.
 
Sieť RESPILON

Späť na výpis noviniek
94
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
195
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
86
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu