Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Návod na zameranie a montáž okien a dverí

Ušetrite za montáž a dopravu, okná a dvere si teraz jednoducho zameriate a namontujete podľa nášho návodu. Práve pre Vás dokončujeme prehľadný návod na montáž našich úsporných plastových okien, balkónových a vchodových dverí.
V priebehu septembra tieto manuály nájdete v sekcii Návody

Aby sme Vám montáž čo najviac uľahčili, návod na zameranie plastových okien a dverí aj návod na montáž plastových okien a dverí, je možné stiahnuť vo formáte PDF a mať ho tak k dispozícii priamo na stavbe pri montáži.

V našej ponuke v sekcii Príslušenstvo k plastovým oknám Vám ponúkame odskúšaný montážny materiál, vhodný pre montáž podľa nášho montážneho návodu.

Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu