Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Návod na zameranie a montáž okien a dverí

Ušetrite za montáž a dopravu, okná a dvere si teraz jednoducho zameriate a namontujete podľa nášho návodu. Práve pre Vás dokončujeme prehľadný návod na montáž našich úsporných plastových okien, balkónových a vchodových dverí.
V priebehu septembra tieto manuály nájdete v sekcii Návody

Aby sme Vám montáž čo najviac uľahčili, návod na zameranie plastových okien a dverí aj návod na montáž plastových okien a dverí, je možné stiahnuť vo formáte PDF a mať ho tak k dispozícii priamo na stavbe pri montáži.

V našej ponuke v sekcii Príslušenstvo k plastovým oknám Vám ponúkame odskúšaný montážny materiál, vhodný pre montáž podľa nášho montážneho návodu.

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu