Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Nakonfigurujte si vlastné okno

Nenašli ste v našom e - shope okno či dvere podľa Vašich požiadaviek? Potrebujete okno v inom rozmere alebo farebnom prevedení? Ponúkame Vám možnosť zostaviť si okno či dvere na mieru v našom jednoduchom konfigurátore. Jednoducho si tu nakonfigurujete okno podla Vašich predstáv a my Vám ho do 14 - 21 pracovných dní vyrobíme a dodáme až k Vám domov. Za individuálne vyrobené okno pritom zaplatíte maximálne o 10 % viac, než u skladového okna. Ak si neviete rady s konfiguráciou Vášho okna, radi Vám poradíme!

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu