Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Inšpirácia pre vianočnú výzdobu okien a dverí

Premýšľate, ako si vianočne vyzdobiť okná a dvere? Máme pre vás pár tipov na pekné dekorácie, do ktorých výroby sa môžu zapojiť aj deti.

Klasika na dvere – vianočný veniec

Jedným zo symbolov Vianoc je adventný veniec a aj keď na dverách bude bez sviečok, urobí veľa parády. Jeho výroba nie je nijak zložitá. Stačí na polystyrénový, alebo slamový kruhový základ (prípadne sa dajú aj stočiť prútiky) nadviazať vetvičky a potom už pomocou lepiacej pištole nazdobiť podľa svojej fantázie, pričom môžu pomáhať aj deti.

Priaznivci prírodnejších dekorácií môžu využiť šišky, šípky, vlašské orechy, žalude, bukvice, škoricu a nasušené kolieska od citrónov, pomarančov a jabĺk. Vianočný šmrnc potom dodajú malé banky, mašličky alebo biele guľôčky (dajú sa kúpiť za pár korún v obchodoch s korálkami).

Tí, ktorí preferujú viac ozdobnejší veniec, majú teraz v kvetinárstve naozaj veľký výber drevených, kovových i sklenených ozdôb. Stačí si len vybrať a lepiť. A ako vidíte na obrázkoch nižšie, ozdobiť vetvičky môžete tiež dekoráciami vytvorenými z filcu alebo nemusí byť veniec vôbec z vetvičiek, stačí ho pokryť šifónom. Vianočnej fantázii sa medze nekladú.
 
   
 

Čo na okná? Papier, textil, samolepky aj sprej

Samozrejme do vianočného kabátiku môžete dať aj okná. Každý určite pozná vystrihovanie papierových ozdôb, ktoré potom jednoducho nalepíte priehľadnou páskou na okná. Dobre vyzerajú aj zavesené ozdoby (môžu byť z dreva, z filcu), ktoré možno ešte doplniť svetelnou LED reťazou. Nakúpiť si tiež môžete najrôznejšie vianočné samolepky a okenné fólie. A ak chcete mať Vianoce „na snehu“, dá sa kúpiť biely vianočný sneh v spreji. A nebojte, že by ste si okná zničili. Sprej možno ľahko umyť vodou.

Dúfame, že sme vás trochu vianočne naladili a inšpirovali a a za celý tím e-shopu SKLADOVÉ-OKNÁ.sk vám prajeme krásny adventný čas.
 
 

 

Späť na výpis noviniek
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu