Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Expedícia našich okien je čím ďalej rýchlejšia

Na našom sklade to odsýpa a práca nám ide od ruky. Balíme okná ako na bežiacom páse a v rýchlosti dodania tovaru sa snažíme stále zlepšovať. V Českej republike máme najväčší sklad s plastovými oknami, a práve preto môžete mať naše okná už do troch dní doma. Že chcete vidieť dôkazy?

Skladovosť a rýchle dodanie je naša priorita. Akonáhle sú okná skladom, expedujeme ich z nášho skladu najčastejšie nasledujúci pracovný deň. Okná a dvere našim zákazníkom odchádzajú takmer okamžite. Spočítali sme priemernú dobu expedície objednávok za konkrétny mesiace od začiatku roku. Pozrite sa, ako si zatiaľ vedieme.


 
expedicia objednávok skladové okna

Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu