Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Expedícia našich okien je čím ďalej rýchlejšia

Na našom sklade to odsýpa a práca nám ide od ruky. Balíme okná ako na bežiacom páse a v rýchlosti dodania tovaru sa snažíme stále zlepšovať. V Českej republike máme najväčší sklad s plastovými oknami, a práve preto môžete mať naše okná už do troch dní doma. Že chcete vidieť dôkazy?

Skladovosť a rýchle dodanie je naša priorita. Akonáhle sú okná skladom, expedujeme ich z nášho skladu najčastejšie nasledujúci pracovný deň. Okná a dvere našim zákazníkom odchádzajú takmer okamžite. Spočítali sme priemernú dobu expedície objednávok za konkrétny mesiace od začiatku roku. Pozrite sa, ako si zatiaľ vedieme.


 
expedicia objednávok skladové okna

Späť na výpis noviniek
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu