Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu

Radosť z dobre odvedenej práce je pre nás balzamom na dušu. A my sme radi, že sa k nám dostávajú také pozitívne reakcie na našu prácu, ako je napríklad táto:
 

"Veľmi rád dám hodnotenie vašej firme, pretože som po dlhej dobe, s niečím veľmi spokojný. Veľmi ochotní zamestnanci mi okno, aj cez veľké rozmery, naložili bočnými posuvnými dverami, ešte mi profesionálne ponúkli uchytenie rámu okna a patričné ​​skrutky. Pri odchode som teda mal všetko potrebné pre montáž, a tak som sa ešte v ten deň rozhodol okno usadiť. Cena, kvalita, dodávka, úplne skvelé, vrátane zamestnancov a za seba teda úplne s pokojným svedomím túto firmu odporúčam a vzhľadom na to, že robím rekonštrukciu domu a budem ďalšie okná a dvere potrebovať, je jasné, kde budem hľadať. Týmto by som veľmi rád tejto firme poďakoval a tiež všetkým zamestnancom, ktorí mi v deň nákupu boli svojou ochotou k ruke."


Sme radi, že nás odporúčate aj ďalším zákazníkom. 97% z vás nás na portále Heuréka.cz odporúča, čím nám dávate istotu, že ste s našim obchodom spokojní.

Čoho si najviac vážite?
 
  • Rýchlosť doručenia,
  • nízka cena,
  • kvalitný tovar,
  • tovar skladom,
  • kvalita komunikácie.


Spokojní zákazníci robia spokojných zamestnancov. Preto nám verte, že vaša spätná väzba je pre nás nesmierne prínosná. Je pre nás hnacím pohonom a motiváciou. Ďakujeme vám!

Pozrite sa na všetky referencie a presvedčte sa, ako našu prácu hodnotia zákazníci.


 
referencia na skladové okna skladové okna referencia

referencia na plastové okno u skladových okien

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu