Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu

Radosť z dobre odvedenej práce je pre nás balzamom na dušu. A my sme radi, že sa k nám dostávajú také pozitívne reakcie na našu prácu, ako je napríklad táto:
 

"Veľmi rád dám hodnotenie vašej firme, pretože som po dlhej dobe, s niečím veľmi spokojný. Veľmi ochotní zamestnanci mi okno, aj cez veľké rozmery, naložili bočnými posuvnými dverami, ešte mi profesionálne ponúkli uchytenie rámu okna a patričné ​​skrutky. Pri odchode som teda mal všetko potrebné pre montáž, a tak som sa ešte v ten deň rozhodol okno usadiť. Cena, kvalita, dodávka, úplne skvelé, vrátane zamestnancov a za seba teda úplne s pokojným svedomím túto firmu odporúčam a vzhľadom na to, že robím rekonštrukciu domu a budem ďalšie okná a dvere potrebovať, je jasné, kde budem hľadať. Týmto by som veľmi rád tejto firme poďakoval a tiež všetkým zamestnancom, ktorí mi v deň nákupu boli svojou ochotou k ruke."


Sme radi, že nás odporúčate aj ďalším zákazníkom. 97% z vás nás na portále Heuréka.cz odporúča, čím nám dávate istotu, že ste s našim obchodom spokojní.

Čoho si najviac vážite?
 
  • Rýchlosť doručenia,
  • nízka cena,
  • kvalitný tovar,
  • tovar skladom,
  • kvalita komunikácie.


Spokojní zákazníci robia spokojných zamestnancov. Preto nám verte, že vaša spätná väzba je pre nás nesmierne prínosná. Je pre nás hnacím pohonom a motiváciou. Ďakujeme vám!

Pozrite sa na všetky referencie a presvedčte sa, ako našu prácu hodnotia zákazníci.


 
referencia na skladové okna skladové okna referencia

referencia na plastové okno u skladových okien

Späť na výpis noviniek
75
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
201
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu