Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Čo sa nám podarilo za uplynulých 8 rokov?

Napriek tomu, rok 2020 bol v znamení epidémie a bol pre všetkých ťažký, aj minulý rok si ľudia chceli vylepšiť svoje bývanie a sme radi, že sme im s tým mohli pomôcť. Konkrétne sme v minulom roku vybavili na Slovensko cez 2000 objednávok. A zaujímavých čísel máme viac – v infografike napríklad uvidíte, koľko už sme od založení e-shopu v roku 2013 boli schopní dodať okien a dverí a koľko sme našim zákazníkom ušetrili peňazí. A keď sme pri bilancovaní, určite je potrebné zmieniť, že od konca minulého roka dodávame plastové okná a dvere tiež do Maďarska.


Späť na výpis noviniek
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu