Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Čo je u nás nové?

Ani v marci nezaháľame a prinášame vám aktuálne novinky zo Skladových okien.

Objednávame celý kamión okien

Teší nás, že máte o naše okná taký veľký záujem. Dlhodobo to jasne hovorí o tom, že sú naši zákazníci spokojní a pozitívne referencie sa šíria ďalej. Snažíme sa stále vylepšovať všetky naše služby, a tak nám chodí viac a viac objednávok. Aj preto nám už nestačia bežné autá dopravných prepravcov a musíme objednávať celý kamión. Len vďaka tomu zvládame pokryť váš dopyt.

kamion skladová okna

Pohodlnejšie prenos okien

Už sme vás raz informovali o tom, že začíname pridávať k našim ťažším oknám a dverám úchytky. Ešte raz preto opakujeme, prečo sme sa rozhodli pre tento krok.
Uchá slúžia na prenos z miesta na miesto pred samotnou montážou okien, ľahko ich tak odnesiete napríklad priamo k otvoru pre okno alebo do skladu. Ušká nájdete len na ťažších výrobkoch, s ktorými je ťažké manipulovať. Ak sa ale chystáte na presun väčších dverí alebo okien, vo dvojici to vďaka týmto uchám určite zvládnete. Nemusíte sa potom báť, že vám okno spadne na zem a nejako sa poškodí.

A novo sme pre vás natočili aj video, ako prebieha ich prichytenie → pozrieť sa na video.

Čo sa týka prenosu okien, tak s tým súvisí aj kvalitné zabalenie okien. Aj to sme pre vás natočili → pozrieť sa na video. 

Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu