Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako to, že máme tak rýchle dodanie?

Odpoveď je jednoduchá – vlastníme najväčší sklad plastových okien v Česku. Konkrétne máme skladom 140 typov okien a dverí v počte až 1 000 kusov. Pozrite sa do zákulisia nášho skladu a uvidíte, ako máme zohraný tím.

Rýchlo a pohodlne

Tento rok sme náš areál vydláždili, aby, keď k nám zákazníci prídu pre okná osobne, bola nakládka ešte pohodlnejšia a bez prachu. A rozhodne voľba osobného odberu neznamená, že by ste si v práci museli brať dovolenku. Vďaka nášmu zohranému tímu celý proces (zaplatenia, vybavenia papierov a nakládka) zaberie v priemere 10 až 30 minút. Vďaka zhoršenej epidemiologickej situácii len teraz prosíme, aby ste pri nás vo vnútorných priestoroch tiež dodržiavali povinnosť nosiť rúšku.
Späť na výpis noviniek
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu