Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako to, že máme tak rýchle dodanie?

Odpoveď je jednoduchá – vlastníme najväčší sklad plastových okien v Česku. Konkrétne máme skladom 140 typov okien a dverí v počte až 1 000 kusov. Pozrite sa do zákulisia nášho skladu a uvidíte, ako máme zohraný tím.

Rýchlo a pohodlne

Tento rok sme náš areál vydláždili, aby, keď k nám zákazníci prídu pre okná osobne, bola nakládka ešte pohodlnejšia a bez prachu. A rozhodne voľba osobného odberu neznamená, že by ste si v práci museli brať dovolenku. Vďaka nášmu zohranému tímu celý proces (zaplatenia, vybavenia papierov a nakládka) zaberie v priemere 10 až 30 minút. Vďaka zhoršenej epidemiologickej situácii len teraz prosíme, aby ste pri nás vo vnútorných priestoroch tiež dodržiavali povinnosť nosiť rúšku.
Späť na výpis noviniek
80
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
189
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
56
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu