Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako novinku ponúkame strešné okná

Pozorovať nebo plné hviezd, či sa nechať k spánku ukolísať kvapkami dopadajúcimi na okno. Ani jednu z týchto úžasných vecí klasické okno neumožňuje. A pretože vás o tieto pôžitky určite nechceme pripraviť, rozšírili sme náš sortiment o plastové strešné okná.
Naše plastové strešné okná sa môžu pochváliť výborným pomerom ceny a kvality. Vyberať možno z mnohých kombinácií - od farby okna až po sfarbenie oplechovania. K strešným oknám Vám ponúkame tiež lemovanie pre hladké a vlnité strešné krytiny. Aby sme Vám čo najviac zjednodušili montáž, pripravili sme pre Vás návod na montáž pre oba typy lemovania a tiež videonávod ako správne plastové strešné okno namontovať.

Späť na výpis noviniek
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu