Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako novinku ponúkame strešné okná

Pozorovať nebo plné hviezd, či sa nechať k spánku ukolísať kvapkami dopadajúcimi na okno. Ani jednu z týchto úžasných vecí klasické okno neumožňuje. A pretože vás o tieto pôžitky určite nechceme pripraviť, rozšírili sme náš sortiment o plastové strešné okná.
Naše plastové strešné okná sa môžu pochváliť výborným pomerom ceny a kvality. Vyberať možno z mnohých kombinácií - od farby okna až po sfarbenie oplechovania. K strešným oknám Vám ponúkame tiež lemovanie pre hladké a vlnité strešné krytiny. Aby sme Vám čo najviac zjednodušili montáž, pripravili sme pre Vás návod na montáž pre oba typy lemovania a tiež videonávod ako správne plastové strešné okno namontovať.

Späť na výpis noviniek
122
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
195
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
84
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X