Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Získali sme ochrannú známku

Naša značka Skladové-okná získala osvedčenie o zápise ochrannej známky. Osvedčenie nám udelil Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky na základe našej žiadosti. Čo to však znamená? Ochranná známka je označenie, ktoré je spôsobilé rozlíšiť tovar či služby od danej firmy. Môžete si byť tak stopercentne istý, že tovar označený našim logom nie je žiadna napodobenina a skutočne kupujete originál

Ochrannú známku značí znak ®, ktorý pribudol do nášho loga. Viete však prečo sa na označenie používa R v krúžku? Znak vychádza z anglického slova „registered“, v preklade „registrovaný“ zo slovného spojenia „registered trademark“, ktoré by sme voľne mohli preložiť ako registrovaná ochranná známka.
 

Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu