Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Získali sme ochrannú známku

Naša značka Skladové-okná získala osvedčenie o zápise ochrannej známky. Osvedčenie nám udelil Úrad priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky na základe našej žiadosti. Čo to však znamená? Ochranná známka je označenie, ktoré je spôsobilé rozlíšiť tovar či služby od danej firmy. Môžete si byť tak stopercentne istý, že tovar označený našim logom nie je žiadna napodobenina a skutočne kupujete originál

Ochrannú známku značí znak ®, ktorý pribudol do nášho loga. Viete však prečo sa na označenie používa R v krúžku? Znak vychádza z anglického slova „registered“, v preklade „registrovaný“ zo slovného spojenia „registered trademark“, ktoré by sme voľne mohli preložiť ako registrovaná ochranná známka.
 

Späť na výpis noviniek
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu