Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Získali sme certifikát APEK

S radosťou vám môžeme prezradiť veľkú novinku → získali sme na ďalší rok certifikát APEK – Certifikovaný obchod. Pre získanie certifikátu bolo potrebné splniť všetky podmienky Asociácie pre elektronickú komunikáciu.
 
logo apek
 

Asociácia bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členov APEKu patria najväčšie české internetové obchody, predné softwarové spoločnosti, finančné inštitúcie a aktuálne náš e-shop Skladové okná!

Čo to znamená?

APEK Certifikovaný obchod je značka dôvery, ktorú APEK udeľuje od roku 1999. Držiteľ tohto certifikátu musí splniť  všetkých 64 legislatívnych pravidiel a zároveň úspešne prejsť testom kvality nákupu vrátane mystery shoppingu. APEK Certifikovaný obchod je súčasťou celoeurópskeho Ecommerce Europe Trustmark.

Naši zákazníci tak majú istotu, že nakupujú u overeného predajcu!

apek


Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu