Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Získali sme certifikát APEK

S radosťou vám môžeme prezradiť veľkú novinku → získali sme na ďalší rok certifikát APEK – Certifikovaný obchod. Pre získanie certifikátu bolo potrebné splniť všetky podmienky Asociácie pre elektronickú komunikáciu.
 
logo apek
 

Asociácia bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členov APEKu patria najväčšie české internetové obchody, predné softwarové spoločnosti, finančné inštitúcie a aktuálne náš e-shop Skladové okná!

Čo to znamená?

APEK Certifikovaný obchod je značka dôvery, ktorú APEK udeľuje od roku 1999. Držiteľ tohto certifikátu musí splniť  všetkých 64 legislatívnych pravidiel a zároveň úspešne prejsť testom kvality nákupu vrátane mystery shoppingu. APEK Certifikovaný obchod je súčasťou celoeurópskeho Ecommerce Europe Trustmark.

Naši zákazníci tak majú istotu, že nakupujú u overeného predajcu!

apek


Späť na výpis noviniek
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu