Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Staviame nové sídlo a logistické centrum

Na ploche viac ako 8000 m2 pre Vás staviame moderné logistické centrum a nové sídlo v Kuřimi pri Brne. V areáli logistického centra pre Vás pripravujeme showroom (klimatizovaný) pre prezentáciu našich výrobkov, obchodné oddelenie, kancelárie a skladovacie priestory. Pre Vaše pohodlie poslúži veľkokapacitné parkovisko priamo pred budovou a rovnako tak DRIVE-IN príchod do nášho skladu pre rýchly nákup a naloženie našich výrobkov.
Naše úsporné okná a dvere a ďalší tovar pre Vás budeme novo skladovať v moderných halách o celkovej skladovacej ploche viac ako 2500m2.

Predpokladaný dátum otvorenia: začiatok roka 2016


Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
Späť na výpis noviniek
29
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
21
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
9
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/shean2.vshosting.cz/skladova-okna.cz/templates/output/5e60ca074820d0fcefb41eb45f5b8082386aa617.file.index.tpl.php on line 529

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X