Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Staviame nové sídlo a logistické centrum

Na ploche viac ako 8000 m2 pre Vás staviame moderné logistické centrum a nové sídlo v Kuřimi pri Brne. V areáli logistického centra pre Vás pripravujeme showroom (klimatizovaný) pre prezentáciu našich výrobkov, obchodné oddelenie, kancelárie a skladovacie priestory. Pre Vaše pohodlie poslúži veľkokapacitné parkovisko priamo pred budovou a rovnako tak DRIVE-IN príchod do nášho skladu pre rýchly nákup a naloženie našich výrobkov.
Naše úsporné okná a dvere a ďalší tovar pre Vás budeme novo skladovať v moderných halách o celkovej skladovacej ploche viac ako 2500m2.

Predpokladaný dátum otvorenia: začiatok roka 2016


Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.
Späť na výpis noviniek
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu