Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Pracovná doba počas sviatkov

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v období sviatkov bude náš sklad aj obchodné oddelenie v termíne 20.12. - 3.1. zatvorené. Posledný výdaj z nášho skladu v tomto roku je možné uskutočniť v stredu 19.12. do 15 hodín.

V termíne 19.12. - 7.1. bude prebiehať odstávka vo výrobe (okien i príslušenstva). Objednávky individuálnych výrobkov na mieru, ktoré budú objednané po 15. novembri, prípadne u ktorých bude záloha uhradená až po tomto dátume, nemusia byť vykryté do konca roka a termín dodania sa môže o dobu odstávky predĺžiť.

PRAJEME VÁM VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
 
Váš team Skladových okien
 

Späť na výpis noviniek
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X